شما اینجا هستید

دعوت وزیر نیرو از سرمایه‌گذاران برای مشارکت در طرح های گردشگری آبی

دعوت وزیر نیرو از سرمایه‌گذاران برای مشارکت در طرح های گردشگری آبی

دعوت وزیر نیرو از سرمایه‌گذاران برای مشارکت در طرح های گردشگری آبی

وزیر نیرو با اشاره به رونمایی از اولین فراخوان سرمایه‌گذاری طرح گردشگری آبی، گفت: بدین منظور از سرمایه‌گذاران علاقه‌مند دعوت می‌شود با مراجعه به سایت شرکت‌های آب منطقه‌ای استان‌های مختلف در جریان فرصت‌های فراهم شده در این زمینه قرار گیرند.
«رضا اردکانیان» در مراسم افتتاح نیروگاه ۱۵۰ مگاواتی سردشت گفت:

امروز در شهرستان سردشت موفق شده‌ایم ۴٫۵ ماه پس از گذشت دستور رئیس‌جمهور، برای اولین بار عرصه مخازن سدهای کشور را بر روی مردم و سرمایه‌گذاران به منظور اجرای طرح‌های گردشگری آبی باز کنیم.

اردکانیان افزود:

با همکاری نزدیک وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مقدمات لازم برای اجرای این طرح فراهم شده و امروز نیز نخستین فراخوان این طرح مهم و چندمنظوره را در محل دریاچه سد مخزنی سردشت به مرحله اجرا نزدیک کرده‌ایم تا در آینده نزدیک هموطنان ما بتوانند از مواهب طبیعی و خداداد و نیز سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در این منطقه به نحو مناسبی بهره‌ ببرند.

وزیر نیرو تاکید کرد:

بدین منظور از سرمایه‌گذاران علاقه‌مند دعوت می‌شود با مراجعه به سایت شرکت‌های آب منطقه‌ای استان‌های مختلف در جریان فرصت‌های فراهم شده در این زمینه قرار بگیرند تا در فاصل بهار و تابستان آینده بتوانیم ظرفیت‌های وسیع سدهای بزرگ کشور را در اختیار مردم قرار بدهیم.

اردکانیان خاطرنشان کرد:

این طرح تاثیر مهمی در رونق اقتصاد محلی و اشتغال‌زایی در پی خواهد داشت.