شما اینجا هستید

معرفی ظرفیت‌های گردشگری سدها در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

معرفی ظرفیت‌های گردشگری سدها در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

خواندن 3 دقیقه
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران با همکاری شرکت آب منطقه‌ای استان تهران، در راستای تفاهم‌نامه بین وزارتخانه‌های نیرو و میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و به منظور معرفی ظرفیت‌های گردشگری در محدوده منابع آب، در سيزدهمين نمايشگاه بین‌المللی شرکت می‌کند.

به‌گزارش خانه آب ایران، پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این نمایشگاه با هدف آشنایی و معرفی داشته‌ها، امکانات و ظرفیت‌های کشور در حوزه‌های گوناگون صنعت، شناسایی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در حوزه گردشگری، ترغیب و تشویق افراد، شرکت‌ها و مؤسسات به ورود و فعالیت در این دو بخش، ایجاد زمینه‌های مناسب به‌منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های گردشگری و ایجاد اشتغال در کشور که ناشی از فعل و انفعالات گردشگری است و بهره‌مندی از سطح بسیار بالای درآمدزایی صنعت گردشگری، فراهم نمودن بسترهای لازم جهت ورود گردشگر به کشور و یافتن راهکارهای لازم به‌منظور رفع موانع موجود تا حد امکان و با در نظر گرفتن معیارها و شرایط فرهنگی و اجتماعی کشور از 23 تا 26 بهمن 1398 در محل دائمی نمایشگاه تهران برگزار خواهد شد.
در همین راستا شرکت آب و نیرو برای اولین بار با تجهیز غرفه‌ای به مساحت 28 متر در سالن 38 نمایشگاه به مدت 4 روز به معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در محدوده مخزن سدهای سردشت، گتوند، کارون4، داریان و... می‌پردازد.
لازم به ذکر است شرکت آب منطقه‌ای استان تهران نیز در همین غرفه به معرفی توانمندی‌های خود در حوزه گردشگری در سطح استان تهران خواهد پرداخت.

 

منبع خبر