شما اینجا هستید

فراخوان وزارت نيرو برای برگزاری سلسله نشست «گفتگوهای آب و برق»

فراخوان وزارت نيرو برای برگزاری سلسله نشست «گفتگوهای آب و برق»

خواندن 3 دقیقه
مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی وزارت نیرو محققان، کنشگران و علاقمندان به حوزه آب و انرژی برای شرکت در سلسله نشست «گفتگوهای آب و برق» فراخوان داد.

به‌گزارش خانه آب ایران و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزرات نیرو (پاون)، در فراخوان این مرکز آمده است: وزارت نیرو برای پیش بردن متوازن سیاست‌ها و ابعاد اجتماعی در کنار مسایل فنی آب و انرژی، در نظر دارد با ابتکار مرکز اجتماعی آب و انرژی سلسله‌ای از نشست‌های گفت‌وگومحور درباره آب و برق را برگزار کند.
در همین راستا از تمامی محققان، متخصصان، کنشگران و علاقمندان به حوزه آب و انرژی دعوت می‌شود در صورت تمایل برای شرکت در این نشست‌ها و مشارکت در پنل‌های آن اعلام آمادگی فرمایند. شايان ذکر است سخنرانان اين نشست‌ها بر اساس متون منتخب ارسالی انتخاب خواهند شد.
برای نشست‌ها محورهایی همچون اقتصاد اجتماعی آب و انرژی، حکمرانی آب و انرژی، مسائل اجتماعی سازه‌های آب و انرژی، سیاست اجتماعی آب و انرژی، ارتباطات آب و انرژی و اخلاق آب و انرژی پیشنهاد شده است.
بر اساس این فراخوان، علاقمندان می‌توانند پیشنهادات و طرح بحث‌های خود جهت مشارکت در نشست‌ها را بر اساس اصول زير تهیه، و به دبیرخانه این نشست‌ها ارسال نمایند.
متن ارسالی حداکثر باید در 2000 الی 2500 کلمه يا فايل ارائه حداکثر تا 10 اسلايد تهیه شده باشد و مطلب ارسالی حاوی «موضوع، معرفی تهیه‌کننده، پرسش‌هایی که متن بدنبال پاسخ به آن‌هاست و ضرورت و اهمیت آن» باشد. درج شماره تلفن و آدرس ایمیل نویسنده الزامی است.
علاقمندان می‌توانند متون ارسالی خود را به آدرس تهران، خيابان ولی عصر، ابتداي بزرگراه آيت‌الله هاشمی رفسنجانی (نيايش)، پلاك 4 - ساختمان وزارت نيرو، طبقه پنجم، مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی. كدپستی: 1996833913 و یا به نشانی الکترونیکی csawe@moe.gov.ir ارسال کنند. شماره تماس 81606815 پاسخگوی سوالات خواهد بود.

 

منبع خبر