شما اینجا هستید

کارگاه تعاملی نیروگاههای برقآبی برگزار شد

با حضور مدیران، کارشناسان و فعالان حوزه آب، برق و انرژی

کارگاه تعاملی نیروگاههای برقآبی برگزار شد

خواندن 1 دقیقه
کارگاه تعاملی تحلیلگری نیروگاه های برقابی از دیدگاه رابطه آب، انرژی و اقتصاد به همت خانه آب ایران، در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید.

به گزارش خانه آب ایران، کارگاه تعاملی تحلیلگری نیروگاه های برقابی از دیدگاه رابطه آب، انرژی و اقتصاد، روز گذشته و با حضور مدیران، کارشناسان و فعالان حوزه آب، برق و انرژی در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید. علاقه‌مندان در این دوره با مفاهیمی همچون روابط متقابل "آب-انرژی" ؛ "انرژی-اقتصاد" و "آب-انرژی-اقتصاد" ، وضعیت فعلی و چشم انداز انرژی‌های تجدیدپذیر، با تأکید بر برقآبی در ایران و جهان، پتانسیل‌ها و الزامات استفاده از انرژی های برقآبی و سینرژی آن با سایر انرژی های تجدیدپذیر و مبانی اقتصادی گسترش نیروگاه های برقآبی آشنا شدند. این کارگاه به شکل تعاملی برگزار گردید، به این مفهوم که در جریان برگزاری، شرکت کنندگان نیز، به شکلی فعال، به بیان تجارب و نظرات خود در زمینه موضوعات جلسه می‌پرداختند. 

موسسه پژوهشی-آموزشی خانه آب ایران، بر اساس رسالت‌های خویش در حوزه‌های آموزشی، اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی، اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی خاص و بین‌رشته‌ای مرتبط به علوم مهندسی آب می‌نماید. علاقه‌مندان میوانند به‌زودی فیلم مربوط به این رویداد را از طریق فروشگاه سایت خانه آب ایران، سفارش و تهیه نمایند.