شما اینجا هستید

همایش فرصت‌های حقوقی حفاظت و احیای دریاچه ارومیه برگزار می‌شود

با همکاری دانشگاه تیلبرگ هلند

همایش فرصت‌های حقوقی حفاظت و احیای دریاچه ارومیه برگزار می‌شود

خواندن 2 دقیقه
همایش فرصت‌های حقوقی حفاظت و احیای دریاچه ارومیه از سوی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران و با مشارکت دپارتمان حقوق دانشکده تیلبرگ هلند سال آینده برگزار می‌شود

به گزارش خانه آب ایران به نقل از ایسنا، همایش فرصت‌های حقوقی حفاظت و احیای دریاچه ارومیه ۲۵ فرودین سال ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

این همایش در پنج پنل تخصصی نقد و ارزیابی قوانین و مقررات آب و آثار آن بر حفاظت و احیای دریاچه ارومیه، مشارکت ذی‌نفعان در پایداری و احیای دریاچه، ارزیابی عملکرد عوامل موثر در بروز وضع موجود دریاچه ارومیه از گذشته تا حال، بهره‌گیری از تجارب بین‌المللی در راستای حفاظت و احیای دریاچه ارومیه و الزامات زیست محیطی پایداری حفاظت و احیای دریاچه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند چکیده مقاله‌های خود با محوریت یکی از این موضوعات همراه با نام و نام خانوادگی و سوابق نویسنده، فهرست نشریات مرتبط و راه‌های ارتباطی با نویسنده از جمله پست الکترونیک و شماره تماس خود را تا تاریخ ۲۲ بهمن ماه سال جاری به آدرس LakeUrmia.Conference@gmail.com ارسال کنند.

بر اساس گزارش روابط عمومی همایش فرصت‌های حقوقی حفاظت و احیای دریاچه ارومیه، نتیجه مشورت کمیته علمی تا ۱۵ اسفند سال جاری به متقاضیان اعلام خواهد شد، همچنین نسخه نهایی مقالات انتخاب شده ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ اعلام می‌شود.

دانشجویان و پژوهشگران علاقه‌مند به حضور در این همایش می‌توانند تا تاریخ ۱۹ اسفند سال جاری برای دریافت فرم ثبت نام به آدرس http://lawpol.ut.ac.ir مراجعه کنند.

 

 

منبع خبر

اشتراک در: