شما اینجا هستید

آشنایی با اصول و مهارتهای فهم متون تخصصی مدیریت آب

آشنایی با اصول و مهارتهای فهم متون تخصصی مدیریت آب

آشنایی با اصول و مهارتهای فهم متون تخصصی مدیریت آب
شرح دوره
مکان و زمان برگزاری
هزینه
نمایش پوستر

فهم درست، دقیق و راهگشای متون انگلیسی، فراتر از یافتن یا ساخت معادل‌های فارسی برای اصطلاحات و مفاهیم است. ساده‌نگری درباره ماهیت و پیچیدگی‌های زبان (چه فارسی و چه انگلیسی)، و در نتیجه، نگاه سطحی به مطالعه و فهم متون، دانش و یادگیری لازم را در خواننده به وجود نمی‌آورد و ای بسا به فهم نادرست مفاهیم و پیام‌های نهفته در متن منجر شود.
شیوه آموزش، از الگوی رایج درس زبان تخصصی در نهادهای دانشگاهی پیروی نمی‌کند. در این دوره، کوشش می‌شود تا با با انجام تمرین‌های خلاقانه‌ و هدفمند، چارچوب ذهنی نکته سنجانه‌تر، کارآمدتر و ورزیده‌تری در رویارویی با متون مختلف پرورش یابد و بدین ترتیب بتوان به شناخت عمیق‌تر و جامع‌تر مفاهیم و موضوعات مدیریت آب دست یافت.

مکان دوره: کلاس مجازی آنلاین

(توضیح: رسالت ما، پوشش فراگیر دوره های مختلف آموزشی برای همه علاقمندان در مناطق مختلف کشور است. از این رو و با توجه به چند جلسه ای بودن دوره، تصمیم گرفتیم این دوره آموزشی به صورت آنلاین و در بستر فضای مجازی برگزار شود. با این حال اگر غالب ثبت نام کنندگان و شرکت کنندگان در این دوره را ساکنان تهران تشکیل دهند، با تصمیم شرکت کنندگان دوره می تواند به صورت حضوری و در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردد.)

 

زمان دوره:  نیمه دوم مهر ماه و آذر ماه 1402

برای بالا بردن سطح کیفیت آموزش و رسیدگی دقیق به وضعیت یادگیری شرکت کنندگان در دوره، تعداد افراد حاضر در این دوره آموزشی بسیار محدود خواهد بود. با این حال تلاش ما حداقل کردن هزینه ها برای شرکت کنندگان عزیز است. از همین رو ثبت نام و شرکت در دوره به دو صورت عادی و دانشجویی به شرح ذیل انجام می شود:

 

ثبت نام عادی:  550 هزار تومان

ثبت نام دانشجویی:  390 هزار تومان