شما اینجا هستید

پایان مرحله اول دوره توانمندسازی راه اندازی کسب و کارهای فناورانه نانو(نانو استارتاپ

پایان مرحله اول دوره توانمندسازی راه اندازی کسب و کارهای فناورانه نانو(نانو استارتاپ

دوره توانمندسازی راه اندازی کسب و کارهای فناوری نانو  ( نانو استارتاپ) به کار خود پایان داد؛ مرحله اول این دوره از تاریخ 24 تا 31 تیرماه به همت ستاد توسعه فناوری نانو و برنامه تجاری سازی دستاوردهای دانشجویی شریف برگزار گردید.

به گزارش خانه آب ایران، برگزیدگان در این مرحله ابتدا از طریق نشست ها و کارگاه ها با دنیای کسب و کار و طریقه شناسایی فرصت ها آشنا شدند و بعد از تیم سازی و شکل گیری ایده به رقابت با یکدیگر پرداختند. تیم ها در این دوره  قابلیت های خود در زمینه راه اندازی کسب و کار فناوری نانو را با کمک شبکه متخصصین فناوری و تجاری سازی، در قالب رقابتی دو مرحله‌ای ارتقا داده و تیم برتر به عنوان نماینده ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ایران، در المپیاد بین المللی نانو شرکت خواهد کرد.

امروز در مراسم اختتامیه دوره نانو استارتاپ که با حضور دکتر سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو و آقای احمدوند دبیر کارگروه ترویج برگزار شد ازمربیان و مشاوران دوره و تیم های برگزیده تقدیر به عمل آمد. تیم های آوان نانو و نانیت و پاکاپ به ترتیب مقام های اول و دوم و سوم را کسب کردند که به همراه 4 تیم دیگر مجوز ورود به دوره بعد، شرکت در المپیاد بین المللی را به خود اختصاص دادند. 

مرحله دوم این دوره با حضور 7 تیم برتر در مرداد و شهریور 96 برگزار خواهد شد.

 

اشتراک در: