شما اینجا هستید

فراخوان عمومی وزارت نیرو برای انتخاب مدیرعامل جدید آب منطقه‌ای اصفهان

فراخوان عمومی وزارت نیرو برای انتخاب مدیرعامل جدید آب منطقه‌ای اصفهان

مديريت بخش آب کشور در راستای راهبرد شایسته‌گزینی وزارت نيرو در دولت دوازدهم و ايجاد فرصت‌های برابر براي همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی برای سمت «مديرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان» دعوت به اعلام آمادگي می نمايد.

مديريت بخش آب کشور در راستای راهبرد شایسته‌گزینی وزارت نيرو در دولت دوازدهم و ايجاد فرصت‌هاي برابر براي همه افراد واجد شرایط عمومي و تخصصي خدمت‌گذاري، با لحاظ مجموعه اسناد بالادستي و رعايت مواد قانوني ذيربط، براي سمت «مديرعامل شرکت آب منطقه‌اي اصفهان» دعوت به اعلام آمادگي مي‌نمايد.
به‌گزارش خانه آب ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، در اهم وظایف اعلام شده برای مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای اصفهان بر مدیریت چالش‌ها، منازعات و مناقشات محلی و استانی مرتبط با فعالیت‌های منابع آب، پیگیری و اجرای طرح‌های تعادل‌بخشی و حفاظت آب‌های زیرزمینی، استفاده از مشارکت‌های مردم و نهادهای غیردولتی در اجرای طرح‌ها و برنامه‌های بخش آب، اجرای برنامه‌های مدیریت مصرف‌ و فعال نگه‌داشتن کارگروه‌های مرتبط به ویژه کارگروه استاني سازگاری با کم‌آبی و... تاکید شده است.
در جریان پروسه این انتخاب ارزیابی شایستگی‌های(عمومی- اختصاصی) متقاضیان توسط اعضاء کارگروه بررسي شايستگي‌ها و بر اساس معیارها و امتیازدهی متقاضیان انجام خواهد گرفت، حقوق و مزایای مدیرعامل مطابق با مفاد مصوبه شورای حقوق و دستمزد و درجه‌بندی شرکت‌ تعیین و برقرار می‌گردد و حضور مستمر مدیرعامل در استان و سکونت خانواده وی در محل خدمت نیز الزامی است.
پیش از این نیز وزارت نیرو طی 4 مرحله با اعلام فراخوان عمومی و پس از طی مراحل آزمون و مصاحبه ابرای انتخاب مدیران صنعت آب و برق اقدام کرده است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاع از شرایط احراز و وظایف مربوطه و همچنین تکمیل فرم درخواست می‌توانند از امروز، 31 تیرماه لغایت 14 مردادماه به آدرس www.moe.gov.ir مراجعه کنند.

 

لینک ثبت نام

اشتراک در: