شما اینجا هستید

فراخوان سوم وزارت نیرو برای انتخاب مدیران جدید صنعت آب و برق

ابتکار وزارت نیرو در انتخاب مدیران

فراخوان سوم وزارت نیرو برای انتخاب مدیران جدید صنعت آب و برق

وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم از افراد واجد شرایط و علاقه‌مند به همکاری در بخش‌های مختلف دعوت به همکاری می‌نماید.

به‌گزارش خانه آب ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این وزارتخانه درصدد است به منظور انتخاب بخش دیگری از مدیران خود از بین دواطلبان واجد شرایط، پنج مدیر جدید خود را طی فرایند برگزاری آزمون، مصاحبه و رتبه‌بندی برای حضور در بخش‌های مربوطه انتخاب کند.
بر این اساس مدیرعامل شركت توسعه منابع آب و نيروي ايران، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌اي غرب، مدیرعامل شرکت توزيع نيروي برق استان آذربايجان شرقي، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهري استان يزد، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان كرمانشاه و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان كردستان جزو مراکزی خواهند بود که مدیران آن‌ها در این دوره از طریق فراخوان عمومی انتخاب خواهند شد.
پیش از این نیز برای نخستین بار در کشور مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیروی دولت دوازدهم با اعلام فراخوان عمومی و پس از طی مراحل آزمون و مصاحبه انتخاب شده بود.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاع از شرایط احراز و وظایف مربوطه و همچنین تکمیل فرم درخواست می‌توانند از امروز، 21 خردادماه لغایت چهارم تیر ماه به آدرس زیر مراجعه کنند.

 

لینک ثبت نام

 

منبع خبر

برچسب ها: 
اشتراک در: